Kariera 2
Kariera

Poznaj Prima Ekipę – zespół który tworzymy razem

Różne zawody - jedna ekipa

Gastronomia

To zespoły, które zajmują się w naszych obiektach pracą w kuchni oraz obsługą kelnerską i barmańską. W Hotelu Astor funkcjonuje kuchnia obsługująca restaurację Astoria (bufety oraz a la carte). W Primaverze, mamy dwa zespoły  kuchenne – w obu budynkach znajdują się dwie prężnie działające sale restauracyjne.

Sprawdź oferty
Praca w gastronomii
Housekeeping & Pralnia

To zespoły zajmujące się czystością i dbaniem o komfort naszych Gości w pokojach oraz przestrzeniach wspólnych. Mamy dwa zespoły housekeepingu (zespół hotelu Astor oraz Primavera) mają pod swoją opieką ponad 300 pokoi.

Sprawdź oferty
Housekeeping
Techniczny

To zespół, który ma kluczowy wpływ na prawidłowe działanie obu naszych obiektów. Od konserwatorów wymagamy sprawnego i szybkiego naprawiania usterek w pokojach i częściach wspólnych.

Sprawdź oferty
techniczni
Recepcja

Recepcja to serce każdego hotelu i bardzo ważny punkt gościnności, przekazywania informacji i wiedzy w hotelu ale i sukcesu sprzedażowego naszych obiektów.  Dział recepcji realizuje także dyżury nocne.

Sprawdź oferty
Recepcja
Animacje

To praca w naprawdę energicznym zespole. Pracownicy tego działu muszą mieć otwartą głowę, nieposzlakowaną opinię, podejście do dzieci. Bardzo przydatna jest kreatywność, uśmiech  i zdolność do zapamiętywania układów tanecznych lub składania origami :)

Sprawdź oferty
Animacje
Basen & Sport

Zespoły, które zajmują się obsługą Gości w działach trenerskim i basenowym to ratownicy wodni, trenerzy oraz osoby zajmujące się utrzymaniem porządku w tych strefach.

Sprawdź oferty
Za Biurkiem

To grupa pracowników pracująca w hotelowych działach biurowych czyli kadrach, księgowości, hr, dziale marketingu, sprzedaży grupowej, osoby zajmujące się prowadzeniem zakupów i kontrolą jakości.

Sprawdź oferty
Praktyki

Co roku w naszych obiektach prowadzimy programy praktyk dla uczniów branżowych szkół średnich o profilach gastronomicznych i hotelarskich.  Staramy się aby praktyki przebiegały w dobrej atmosferze, a uczniowie realizując plan praktyk wynieśli z pracy u nas jak największą wiedzę.

Sprawdź oferty
Praktyki
SPA

To zespoły zajmujące się opieką Gości w Gaja Natural SPA oraz Sand SPA. Kosmetyczki,, fizjoterapeuci, masażyści, recepcjonistki, oraz osoby dbające o czystość tref spa.

Sprawdź oferty

Jak przebiega rekrutacja w Prima Hotele?

Po każdym etapie dostajesz feedback i informację, co będzie działo się dalej.

CV
kariera
kariera
Analiza
kariera
kariera
Rozmowa
kariera
kariera
Rozmowa
kariera
kariera
Informacja
kariera
kariera
Decyzja
Gotowy aby dołączyć do #PrimaEkipy?

Co nas wyróżnia?

Staramy się, aby nasza firma była przyjaznym miejscem – w końcu olbrzymią część naszego życia spędzamy właśnie w pracy! Znaczna część Polaków na pytanie co jest dla nich w pracy ważne wskazuje na relacje z współpracownikami i szefem. My staramy się to robić każdego dnia! Czego jeszcze można być pewnym pracując w naszej firmie?

Poznaj nasze benefity i udogodnienia.

 

Praktyki
"
Chcemy żeby nasza firma była przyjaznym miejscem do pracy

Potrzebujesz więcej informacji?

Sprawdź odpowiedzi na naczęściej zadawane pytania.

 • Na jakiej podstawie zatrudnieni są pracownicy?

  Większość naszych pracowników zatrudniona jest na umowę o pracę i jest to preferowana przez nas forma zatrudnienia. Okres próbny (zależnie od ustaleń trwa on miesiąc lub trzy miesiące) jest realizowany na podstawie umowy zlecenie. Istnieje możliwość zatrudnienia w formie B2B.

 • Jak wygląda system pracy w Prima Hotelach?

  Praca w hotelu łączy się ze swoją specyfiką – hotel jest otwarty 365 dni w roku, a część obsługi musi być dostępna 24h. Dlatego nasi pracownicy, zależnie od stanowiska na jakim pracują mają różną specyfikę pracy. W różnych działach, pracujemy w różnych godzinach. Pracownicy biurowi pracują od 8:00 – 16:00, pozostałe działy mają zmiany 8 lub 12 godzinne, w zmianach porannych lub popołudniowych. Dział techniczny oraz dział recepcji realizuje także zmiany nocne.

 • Czy Prima Hotele oferują szkolenia?

  Tak, w naszej firmie dbamy o rozwój pracowników. Dlatego:

  Wprowadziliśmy program SOPit15 – nasze on-linowe miejsce spotkań, w którym nasi menadżerowie przygotowali materiały szkoleniowe i edukacyjne dotyczące szkoleń stanowiskowych. Nagraliśmy filmy instruktażowe, zrobiliśmy zdjęcia, opisaliśmy procedury. Jeśli czegoś nie wiesz – zawsze możesz zajrzeć do SOPit15 i wszystko stanie się jasne.

  Szkolimy naszych pracowników – regularnie organizujemy szkolenia wewnętrzne – organizowane przez naszego trenera i menadżerów oraz zewnętrzne do których organizacji zapraszamy specjalistów ds. sprzedaży, komunikacji, gastronomii czy hotelarstwa.

  Nasi pracownicy jeżdżą też regularnie na konferencje, targi i wydarzenia branżowe.

 • Jakie benefity pracownicze oferuje firma?

  W obrębie firmy funkcjonuje karta Prima Benefit – wszyscy pracownicy oraz ich najbliższa rodzina mogą korzystać z basenu i naszych saun. Na dzieci naszych pracowników czekają animacje, playland oraz program „Poznaj zawód hotelarza”- mogą zaprosić do hotelu swoich kolegów ze szkoły lub przedszkola. Pracownicy bezpłatnie korzystają z zajęć sportowych czy siłowni. Posiłki pracownicze są dofinansowywane. Poza tym wszyscy korzystamy ze zniżek do spa, na organizacje imprez okolicznościowych, czy zakup pobytu w hotelu.

Poznaj historie osób, które codziennie pracują na sukces naszej firmy

Pracownicy Prima Hotele to nie tylko eksperci w branży, ale także ludzie z pasją, którą chętnie dzielą się każdego dnia

Damian Ryś Tu jest mi dobrze Poznaj historię
Nikodem Kotewicz Kiedy opcja staje się wyborem Poznaj historię
Chcesz napisać z nami swoją historię?
Elya Radtke Od kelnera do trenera Poznaj historię
Anita Pietkowska To jest moje miejsce Poznaj historię
Szymon Jaffke Właściwy człowiek na właściwym miejscu Poznaj historię
Prima Hotele Jastrzębia Góra
Hotel Astor

109 pokoi
Restauracja Astoria
Gaja Natural SPA
Basen, sauna, jacuzzi, siłownia
Fun&Jungle

Sprawdź
Primavera

212 pokoi
2 sale restauracyjne, Lobby Bar
Centrum Konferencyjne
Sand SPA
Park Wodny, Świat saun
Zajęcia Fitness

Sprawdź
Prima Hotele

Hotel Astor
ul. Rozewska 38
84-104 Jastrzębia Góra
rezerwacje.astor@primahotele.pl
www.astorhotel.pl

Primavera SPA Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/2
84-104 Jastrzębia Góra
rezerwacje.primavera@primahotele.pl
www.primaveraspa.pl

Twoja nadmorska przestrzeń - czuj się zaproszony!

Prima Hotele

Primavera Hotele sp. zo.o.
ul. Czesława Niemena 2/U1
81-603 Gdynia
KRS 0000873446
NIP 9581712384
REGON 387690520

Astor
Primavera
Prima Ekipa
Wszelkie prawa zastrzeżone, PrimaHotele 2024 peka.pro