PrimaDziały

Gastronomia

To zespoły, które zajmują się w naszych obiektach pracą w kuchni oraz obsługą kelnerską i barmańską. W Hotelu Astor funkcjonuje kuchnia obsługująca restaurację Astoria (bufety oraz a la carte). W Primaverze, mamy dwa zespoły  kuchenne – w obu budynkach znajdują się dwie prężnie działające sale restauracyjne.

Sprawdź oferty
Praca w gastronomii
Housekeeping & Pralnia

To zespoły zajmujące się czystością i dbaniem o komfort naszych Gości w pokojach oraz przestrzeniach wspólnych. Mamy dwa zespoły housekeepingu (zespół hotelu Astor oraz Primavera) mają pod swoją opieką ponad 300 pokoi.

Sprawdź oferty
Housekeeping
Techniczny

To zespół, który ma kluczowy wpływ na prawidłowe działanie obu naszych obiektów. Od konserwatorów wymagamy sprawnego i szybkiego naprawiania usterek w pokojach i częściach wspólnych.

Sprawdź oferty
techniczni
Recepcja

Recepcja to serce każdego hotelu i bardzo ważny punkt gościnności, przekazywania informacji i wiedzy w hotelu ale i sukcesu sprzedażowego naszych obiektów.  Dział recepcji realizuje także dyżury nocne.

Sprawdź oferty
Recepcja
Animacje

To praca w naprawdę energicznym zespole. Pracownicy tego działu muszą mieć otwartą głowę, nieposzlakowaną opinię, podejście do dzieci. Bardzo przydatna jest kreatywność, uśmiech  i zdolność do zapamiętywania układów tanecznych lub składania origami :)

Sprawdź oferty
Animacje
Basen & Sport

Zespoły, które zajmują się obsługą Gości w działach trenerskim i basenowym to ratownicy wodni, trenerzy oraz osoby zajmujące się utrzymaniem porządku w tych strefach.

Sprawdź oferty
Za Biurkiem

To grupa pracowników pracująca w hotelowych działach biurowych czyli kadrach, księgowości, hr, dziale marketingu, sprzedaży grupowej, osoby zajmujące się prowadzeniem zakupów i kontrolą jakości.

Sprawdź oferty
Praktyki

Co roku w naszych obiektach prowadzimy programy praktyk dla uczniów branżowych szkół średnich o profilach gastronomicznych i hotelarskich.  Staramy się aby praktyki przebiegały w dobrej atmosferze, a uczniowie realizując plan praktyk wynieśli z pracy u nas jak największą wiedzę.

Sprawdź oferty
Praktyki
SPA

To zespoły zajmujące się opieką Gości w Gaja Natural SPA oraz Sand SPA. Kosmetyczki,, fizjoterapeuci, masażyści, recepcjonistki, oraz osoby dbające o czystość tref spa.

Sprawdź oferty
Prima Hotele Jastrzębia Góra
Hotel Astor

109 pokoi
Restauracja Astoria
Gaja Natural SPA
Basen, sauna, jacuzzi, siłownia
Fun&Jungle

Sprawdź
Primavera

212 pokoi
2 sale restauracyjne, Lobby Bar
Centrum Konferencyjne
Sand SPA
Park Wodny, Świat saun
Zajęcia Fitness

Sprawdź
Prima Hotele

Hotel Astor
ul. Rozewska 38
84-104 Jastrzębia Góra
rezerwacje.astor@primahotele.pl
www.astorhotel.pl

Primavera SPA Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/2
84-104 Jastrzębia Góra
rezerwacje.primavera@primahotele.pl
www.primaveraspa.pl

Twoja nadmorska przestrzeń - czuj się zaproszony!

Prima Hotele

Primavera Hotele sp. zo.o.
ul. Czesława Niemena 2/U1
81-603 Gdynia
KRS 0000873446
NIP 9581712384
REGON 387690520

Astor
Primavera
Prima Ekipa
Wszelkie prawa zastrzeżone, PrimaHotele 2024 peka.pro